Náš tým


Náš tým

Michal Ondrýsek – Managing Partner

Michal získal první zkušenosti v australské boutique investiční bance, kde pracoval na transakcích a projektech v oborech nemovitostí a potravinářství. Poté pracoval jako komoditní trader u obchodníka a tvůrce trhu v Londýně, kde se zaměřoval převážně na obchodování úrokových měr a ropy. Po příchodu do Prahy působil v oddělení oceňování u poradenské společnosti TPA Horwath a před spolu založením společnosti CEP Investments pracoval jako investiční manažer v investiční společnosti Hartenberg Capital. Vysokoškolský titul získal na australské Univesity of Sydney a aktuálně je CFA level III kandidát.
Martin Stibor – Investment Analyst

Martin se věnuje finančním trhům již od svého studia na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se specializoval na oblast mezinárodního obchodu a měnových trhů. Ještě v průběhu studia pracoval u největšího italského brokera Directa S.I.M.p.A. v oddělení Business development. Po skončení studií se Martin podílel na rozvoji startupů s primárním zaměřením na algoritmické burzovní obchodování a zpracování burzovních dat. Ve stejné době začal pracovat jako konzultant a investiční analytik ve Financial Progress Group a.s.. Dlouhodobě se také věnuje vlastnímu obchodování na akciových a derivátových trzích.

Ivan Černohorský – Member of Investment Committee


Ivan působil dlouhodobě na vrcholových manažerských pozicích v investičním a komerčním bankovnictví naposledy jako CEO BAWAG Bank a.s. Od roku 2005 se věnuje vlastním investicím a podnikání v oblasti HR managementu a vzdělávání.